KURUMSAL
Kurumsal

Sayar Yapı İnşaat Malzemeleri San Tic. ve Ltd Şti Türkiye’de kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün lider şirketlerinden biridir. 1998 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız  alçı esaslı ürünlerin ( alçıpan , toz alçılar ,alçıpan profil ve aksesuarları v.b) satışı ile başladığı serüvenine  izolasyon malzemelerinin  satışını da ekleyerek devam etmiştir. Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Sayar Yapı, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu korumaktadır.
 

       Uzman ekibi ile uygulamada faaliyet gösteren Sayar Yapı kaliteden ödün vermeden , tarihsel dokulara saygı göstererek  yerinde ve zamanında en yüksek standartlarda hizmet sunarak kendini gösteren bir firmadır. Uygulama olarak iç ve dış dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.

 

     Yenilikçi bir firma olan Sayar Yapı daha sonra yapı market anlayışını benimseyerek satış faaliyetlerini genişletmiştir. İlk zamanlarda  alçı esaslı ürünler ile satışa başlayan firma daha sonra ısı yalıtım, çimento esaslı ürünler, dış cephe sistemleri ( pencere kenarı söve , dış cephe mantolama vb.), çatı malzemeleri ve taşyünü asmatavan malzemelerinin  satışına da başlamıştır.

 

      Sayar Yapı gelişen  global dünyada markanın çok önemli olduğunu benimseyerek Sayarkar ve Sayarkim şirketlerini kurarak üretim sektörüne  girmiştir. Sayarkar ve Sayarkim’i şöyle tanımlayabiliriz;

 

      2007 yılından itibaren faaliyete başlayan Sayarkar iç ve dış cephe ısı yalıtım süsleme ürünlerini üreten bir firmadır.Strafor üzerine kumlanarak çeşitli modifeler vererek binanınızda hem ısı yalıtım hem de güzel bir görüntü sağlayan temel ürünler şunlardır : Pencere etrafı söve,saiding kaplama, terakota denizlik ,kat silmeleri ,köşe profilleri ,fugalı kaplama,dış cephe göbekleri,dış cephe aplikleri,stronpiyer v.b. ürünleridir.Ayrıca bu ürünlerin uygulamasnı da Sayarkar uzman kadrosu ile yapmaktadır.

 

      Sayarkim  günümüzde gerekli olan ısı yalıtım ,mantolama,strafor uygulamalarında kullanılan çimento esaslı ürünler üretmektedir. 2009 yılından bu yana  üretimde  faaliyet gösteren firma  strafor sıvası ,strafor yapıştırıcısı,strafor dekoratifi ,fayans ve seramik yapıştırıcısı ve tamir harcı ile üretime başlamıştır.Sektörde çok yeni olan Sayarkim kısa süre içinde bütün çimento esaslı ürünleri üretmeyi hedeflemektedir.